54027

بازنشر: پیام آیت الله کمیلی به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که نزدیک به سه دهه از فقدان معمار کبیر انقلاب عارف بالله و مجاهد فی سبیل الله حضرت امام خمینی قدس سره میگذرد، جای خالی آن عزیز از دست رفته هر روز بیشتر احساس می شود.

ایشان توحید حق را با جان و دل، دریافته و در پی انتشار رایت توحید در سراسر دنیا بود که انقلاب اسلامی نتیجه آن جهان بینی عمیق الهی و مقدمه‌ای برای حکومت جهانی حضرت مهدی «عج الله تعالی فرجه الشریف» است.

ذوق عرفانی سرشار ایشان و تسلطشان به مباحث نظری و عملی سلوک الی الله فتح بابی شد در راه گسترش معارف عرفانی حقۀ شیعه که از سوی مخالفان، همواره محجور و مظلوم بوده و عالم اسلام قدردان این موهبت عظیم خواهد بود.

خداوند بزرگ را شاکریم که بعد از رحلت ایشان، وجود ارزشمند رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای را به زعامت نظام اسلامی گمارده که شایستگی‌های ایشان در این منصب مورد اذعان دوست و دشمن است.

اینجانب که افتخار تلمذ از محضر نورانی آن فقید سعید را داشته و از سال‌های پیش و پس از انقلاب توفیق خدمت به این نظام مقدس را پیدا نموده، همه امت اسلامی به ویژه از دوستان و شاگردان خویش را توصیه به تجدید عهد با امام راحل و آرمان‌های بلند الهی ایشان دارم و حمایت از مسند رفیع زعامت امت اسلامی را بر خود و ایشان فرض می دانم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.
محمد صالح کمیلی خراسانی
۱۴خرداد ۱۳۹۶

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo